Kontakt na Názor lékaře

Potřebujete poradit nebo se nezávazně na cokoli zeptat?

+420 733 184 280
(pondělí - pátek 8:00 - 17:00)
(odpovíme do jednoho pracovního dne)

O Názoru lékaře

Vaše zdraví je u nás vždy na prvním místě

Zdraví máme jen jedno. Rozumíme však vždy tomu, co nám v ordinaci lékař říká? Informace najdeme taky v lékařské zprávě, ale kolik z nás umí rozluštit tu hromadu latinských zkratek? Když vidíte ty přeplněné čekárny, jste si jisti, že vám lékař věnoval dostatečnou pozornost a neexistuje jiný a vhodnější postup léčby?

A právě proto jsme přišli s druhým názorem lékaře. Ve světě je běžnou praxí, že lidem jeden názor nestačí. Experti z druhého názoru vám nezávisle zhodnotí vaší dosavadní léčbu a případně navrhnou změnu. Nebo jen ověří, že je vše v pořádku, a lidsky vám vše vysvětlí.

Získáte tak jasné a srozumitelné informace, které vám dají možnost se aktivně účastnit své léčby. Chceme pomáhat lidem lépe se rozhodovat o svém zdraví.

Propojíme vás s tím správným lékařem.

Lidé Názoru lékaře

Naši lidé

Do týmu Názoru lékaře jsme povolali ty nejlepší. Chceme pro vaše zdraví dělat vše, co je v našich silách. Roboty u nás nehledejte, lidský přístup je pro nás základem.

MUDr. Jakub Fejfar

MUDr. Jakub Fejfar

spoluzakladatel

Už jako dítě jsem pochopil, že pomáhat lidem se vyplácí. A tak se z potřeby stalo životní poslání. Aktuálně působím už více než jedenáct let jako lékař urologie v rámci Komplexního onkologického centra Nový Jičín. Díky moderním technologiím rád vymýšlím nové věci, a proto tento projekt. Pečuji nejen o své pacienty, ale i o svou milovanou ženu, se kterou se staráme o dvě povedené ratolesti.

Jakub Tomoszek

Jakub Tomoszek

spoluzakladatel

Rád posouvám věci správným směrem pomocí inovací a nových nápadů. Miluju svou ženu a technologie. Jakožto bývalý atlet žiju adrenalinem a proto většinu svého profesního života podnikám. Mým smělým podnikatelským plánem je změnit svět.

Silvie Doskočová

Silvie Doskočová

péče o klienta

Jsem pozitivní člověk s dlouholetou praxí v komunikaci s lidmi. S každým klientem jednám jako s jedinečným originálem. Šťastnou mě dělají mé dospívající děti, čokoláda a knížky o psychologii. Jako malá jsem chtěla být “policajtka” a smysl pro spravedlnost mi vydržel dodnes.

Ing. Ivana Pallová

Ing. Ivana Pallová

projektová manažerka

Mým úkolem je zajistit chod celého projektu. Tedy všechno to, co není vidět. V době mé puberty klavír nebyl in, a proto se z nadějné umělkyně stala studentka vysoké školy ekonomické. Tak trochu sportuju, čtu a miluju dobré jídlo. V budoucnu plánuji jedno geniální dítě a výlet do New Yorku.

+420 733 184 280
(pondělí - pátek 8:00 - 17:00)